Doplňte energiu s výživovými doplnkami!

19.05.2021

Potrebujete zvýšiť výkon počas tréningu, udržať si optimálny výkon či regenerovať po tréningu? Pomôžu vám s tým výživové doplnky pre športovcov. Naše telo pri fyzickej a psychickej záťaži spotrebúva oveľa viac vitamínov a minerálov, preto je potrebné ich pravidelne dopĺňať


Rozpustením Enervit isotonic vo vode získate izotonický nápoj určený pre obnovu rovnováhy vody a minerálov v organizme. Je užitočný predovšetkým v prípade nadmerného potenia v dôsledku intenzívnej fyzickej aktivity, ako napríklad pri športe. Podporí udržanie výkonnosti a zamedzí náhlemu úbytku energie. Obsahuje proti - kŕčové minerály (sodík, draslík, horčík a chlór), ktoré pomáhajú udržovať normálnu svalovú funkciu a zabraňujú svalovým kŕčom. Zmes vitamínov B pomáha znižovať únavu a vyčerpanie. Ideálny pri fyzickej aktivite ako prevencia smädu a doplnenie energie alebo pre následnú rehydratáciu. Vo forme granulátu jednoducho rozpustný vo vode. 

Vhod padne energetická tyčinka, ideálna pred a počas tréning. Obzvlášť vhodná pre vytrvalostné športy a je ľahko stráviteľná. 

Energetická tyčinka Enervit Power Sport je vhodná pre doplnenie energie počas dlhších výkonov aj ako olovrant v priebehu náročného dňa. Úspešne zaženie nepríjemný hlad počas športu vďaka rôznym druhom sacharidov (škrob, maltodextrín, glukóza a fruktóza) a z nich sa priebežne uvoľňuje energia.

Energetický gél Total Energy Strong má stimulačný a energizujúci účinok. Je ideálny pre rýchly príjem energie pri fyzickej záťaži. Vysoko kvalitný energetický gél obsahuje zmes maltodextrínov s rôznymi rýchlosťami absorpcie, obohatený o kofeín, taurín a guaranu.