Výnimočný juniorský bicykel za bezkonkurenčnú cenu                   Kross Hexagon 3.0

03.06.2020

Horský bicykel značky Kross, ktorý má športovo-turistický charakter. Je určený pre milovníkov horskej cyklistiky. Vďaka názorom od užívateľov, získaných v priebehu niekoľkých rokov, výrobca bicyklov Kross bol schopný zdokonaliť geometriu rámu tak, aby vyhovovala rekreačným cyklistom. Výber komponentov a športovo ladeného dizajnu v žiarivej limetkovo-čiernej variante alebo v matnej červeno-čiernej Vám dá pocit, že vlastníte bicykel, ktorý je o triedu vyššie.

Tento cenovo dostupný model disponuje pevným a ľahkým hliníkovým rámom (veľkosť XS) a je postavený na 26 palcových kolesách. Nesmie chýbať odpružená vidlica Kross so zdvihom  80 m, ktorý je dostačujúci pre menej náročný terén a rekreačných cyklistov. Bicykel je vybavený kvalitnými komponentami  Shimano, ako napríklad plynulé páčkové radenie, ktoré poskytuje až 21 prevodov . Pri brzdení sa môžete spoľahnúť na kvalitné kotúčové brzdy a o optimálny prejazd terénom sa postarajú kvalitné plášte Mitas Ocelot. 


Našou prioritou je vyhovieť vaším požiadavkám, preto vám každý bicykel zakúpený u nás prispôsobíme na mieru. 

Výmena predstavca za kratší
Výmena predstavca za kratší

Výmena predstavca, riadidiel, pedálov alebo sedla. V našej širokej ponuke kvalitných dielov a vybavenia si každý nájde svoje aby každá jazda bola pre vás zážitkom. Nastavenie bicykla a garančná prehliadka je u nás samozrejmosťou a zadarmo.

Tento model máme vo veľkosti XS, teda určený predovšetkým deťom  od 120cm do 160cm.

Kross Hexagon 3.0 máme aktuálne za zvýhodnenú cenu 299€ (pôvodná cena 369€). Ihneď k odberu na predajni v obidvoch farebných variantoch.