Bicykel Kross Lea 5.0 27,5" 2022

Novinka

KROSS Lea 5.0 SR je MTB model navrhnutý pre ľahké terény. Jeho geometria je prispôsobená ženám, presnejšie zníženým rámom, čo uľahčuje nasadanie a zosadanie z bicykla.

Vyberte si variant:

529,00 €

Popis: 

KROSS Lea 5.0 SR ponúka overené komponenty od známych výrobcov. Zadná prehadzovačka a prešmykač značky Sunrace vám zaistí hladké a rýchle radenie. Vďaka trojradovej kľučke a 8-rýchlostnej kazete ponúka 24 rýchlostných stupňov, ktoré vám uľahčia jazdu v akomkoľvek teréne. 27.5 palcové kolesá zaručujú veľkú obratnosť vo všetkých podmienkach. Kolesá boli osadené plášťmi Wanda so šírkou 2.1 palca. Hladkú jazdu na nerovných terénoch zaistí odpružená vidlica SR Suntour XCE 28 so zdvihom 80 mm. Ako brzdný systém boli pre tento model zvolené hydraulické kotúčové brzdy JAK-Y1, ktoré sa charakterizujú veľkým brzdným výkonom a komfortnou prevádzkou. 

Rám KROSS Lea 5.0 SR je vyrobený z performance hliníka. Táto špeciálna zliatina typu 6061 zvyšuje tuhosť kolesa a taktiež jeho odolnosť proti poškodeniu. Zároveň je to relatívne ľahký materiál, ktorý svojimi vlastnosťami môže prekvapiť mnoho cyklistov. Rám je práškovo lakovaný, čo zaručuje trvanlivosť náteru a odolnosť proti jeho mechanickému poškodeniu.