Bicykel Kross Lea 6.0 29" 2022

Novinka

KROSS Lea 6.0 je MTB model navrhnutý pre ľahké terény. Jeho geometria je prispôsobená ženám, presnejšie zníženým rámom, čo uľahčuje nasadanie a zosadanie z bicykla. Rám je práškovo lakovaný, čo zaručuje trvanlivosť náteru a odolnosť proti jeho mechanickému poškodeniu.

Veľkosť kolies: 29"

Veľkosť rámu: M

609,00 €

Popis:

KROSS Lea 6.0 ponúka overené komponenty od známych výrobcov. Zadná prehadzovačka a prešmykač značky Sunrace vám zaistí hladké a rýchle radenie. Vďaka trojradovej kľučke a 8-rýchlostnej kazete ponúka 24 rýchlostných stupňov, ktoré vám uľahčia jazdu v akomkoľvek teréne. KROSS Lea 6.0 bola vybavená odpruženou vidlicou SR Suntour XCT30 HLO, ktorá zaistí hladkú jazdu na nerovných terénoch. Kolesá sú osadené plášťami Mitas Ocelot V85 so šírkou 2.1 palca, ktoré vám uľahčia jazdu terénom. Ako brzdný systém sú pre tento model  zvolené hydraulické kotúčové brzdy AKO-Y1, ktoré sa charakterizujú veľkým brzdným výkonom a komfortnou prevádzkou.

Rám KROSS Lea 6.0 je vyrobený z performance hliníka. Táto špeciálna zliatina typu 6061 zvyšuje tuhosť kolesa a taktiež jeho odolnosť proti poškodeniu. Zároveň je to relatívne ľahký materiál, ktorý svojimi vlastnosťami môže prekvapiť mnoho cyklistov.