Bicykel Kross Level 5.0 29" black-white 2022

Novinka

Veľmi univerzálny bicykel KROSS Level 5.0 je navrhnutý tak, aby splnil všetky vaše očakávania. Vylepšená geometria kolesa, ktorá kladie väčší dôraz na pohodlnejšiu polohu. Umožní vám uvoľniť predlaktia a lepšie sledovať premávku na ceste. 

Veľkosť kolies: 29"

Veľkosť rámu: M (17")

939,00 €

Popis:

Bicykel je taktiež vybavený preverenými komponentmi od japonských výrobcov Shimano a Suntour. O pohon sa stará moderné sprevodovanie Shimano Deore 1x11 s kazetou s maximálnym rozsahom 11-51T, ktorý uľahčí dosiahnutie vyšších umiestnení v závodoch. 

Hliníkový rám a odpružená vidlica 

KROSS Level 5.0 má rám vyrobený z vylepšeného hliníka, ktorý je vylepšenou hliníkovou zliatinou typu 6061. Táto zliatina je kompromisom medzi malou hmotnosťou a veľkou tuhosťou a charakterizuje sa odolnosťou proti vonkajším podmienkam, nárazom a poškodeniu. Navyše moduláciou všetkých rámových rúrok sme dosiahli silnejšiu štruktúru pri súčasnom znížení hmotnosti. Všetka kabeláž bola nainštalovaná vo vnútri rámu pre zlepšenie celkového vzhľadu a zjednodušenie pri čistení rámu. Toto riešenie tiež minimalizuje riziko odtrhnutia kábla pri jazde v teréne. 

KROSS Level 5.0 je tiež vybavený hydraulickými kotúčovými brzdami SRAM Level. Vďaka nim je modulácia brzdnej sily oveľa jednoduchšia ako u klasických bŕzd typu V-Brake. Bola tu tiež nainštalovaná odpružená vidlica Suntour Raidon XCR 32 RLR Air uľahčujúca jazdu na nerovných terénoch aj cyklotrasách. Na riadidlách je osadený zámok na vidlici, ktorý stužuje bicykel a zvyšuje efektívnosť jazdy na rovinných trasách. Pre zaistenie vysokej trakcie sme bicykel vybavili plášťom Schwalbe Smart Sam so šírkou 2.1". Ďalšími komponentmi sú kvalitné KROSS doplnky a sedlo od talianskeho výrobcu Selle Royal.