Bicykel KROSS EVADO 5.0 28"

KROSS Evado 5.0 je cross bike, ktorý vám umožní zažiť niečo nové súvisiace s cyklistikou. A to ako pri dochádzaní do práce, tak aj počas dlhých ciest so svojimi blízkymi. KROSS Evado 5.0 je bicykel, ku ktorému môžete ľahko pripojiť nosič a vyraziť na dlhú cestu. 

Farba: čierna/červená matná

Veľkosť kolies: 28"

Veľkosť bicykla: M

669,00 €

Popis: 

KROSS Evado 5.0 je vybevný vysoko kvalitným pohonom Shimano s trojradovou kľukou a deväťstupňovou kazetou. Výsledkom je, že máte k dispozícii 27 prevodových stupňov, čo umožňuje pohodlnú jazdu v akomkoľvek teréne - v mestských oblastiach či ďaleko od civilizácie. 

Zadná prehadzovača Shimano Acera T3000 ponúka plynulé a rýchle radenie bez ohľadu na podmienky, v akých jazdíte. Vysokú bezpečnosť zabezpečujú kvalitné hydraulické kotúčové brzdy Tektro HD M285, ktoré ponúkajú vysoký brzdný výkon a sú tiež jednoduché pri údržbe. V kombinácii s brzdovými kotúčmi s priemerom 160 milimetrov vám poskytnú plný brzdný výkon, a to práve vtedy keď to najviac potrebujete.

28-palcové kolesá sú vybavené pneumatikami Mitas Gripper V84 so šírkou 42 mm, takže ani jazda na piesočnatom povrchu nebude prekážkou.

Na vytvorenie rámu KROSS Evado 5.0 bol použitý pevný hliník. Je to vylepšená hliníková zliatina 6061, ktorá je kompromisom medzi vysokou tuhosťou rámu a nízkou hmotnosťou. Vyznačuje sa odolnosťou voči vonkajším podmienkam, zlomom a nárazmi. Rám je odolný voči mechanickému poškodeniu.