MAARS Multifunkční cyklosvetlo MS 501

NOVINKA/skladom

Multifunkčné cyklo svietidlo so svetelným tokom 500L. Kvalitné predné svetlo s klaksónom na diaľkové ovládanie.

29,90
Please select variants first

Nikto vás neprehliadne - Výkonná LED svietidlo nižšia profi radu vyniká predovšetkým pomerom ceny a výkonu. Svetelný tok o hodnote 500L ožiari priestor až na dva metre. Vaše bezpečie zaisťujú bočné prúžky s červeným výstražným svetlom. Svetlo obsahuje aj flash režim, ten odporúčame voliť na frekventovaných cestách.

Bezpečne tam i späť - Okrem výrazného svetla svietidlo ponúka aj klaksón na diaľkové ovládanie. To slúži na jednoduché a bezpečné manipuláciu a disponuje niekoľkými zvukovými možnosťami a frekvenciami.

Veľkokapacitné batérie - Svietidlo je napájaná 1200mAh nabíjateľnou batériou s dlhou životnosťou. Výdrž batérie pri plnom nabití závisí od zvoleného módu, pri aktívnom používaní zaisťuje až 4 hodiny svietenia. Interný akumulátor jednoducho nabijete pomocou priloženého micro-USB konektora. Svietidlo obsahuje LED diódy označujúce stupeň nabitia.

Jednoduchá manipulácia - Nastaviteľný držiak zaisťuje jednoduchú inštaláciu bez použitia náradia, pogumovaná konštrukcia svietidlo zabezpečuje na riadidlách. Svetlo je možné kedykoľvek jednoducho odopnúť a použiť ako ručné svietidlo.

Do všetkých terénov - Konštrukcia je zhotovená z kovového a vodeodolného materiálu. Stupeň krytia svietidlo chráni proti nepriaznivému počasiu.

parametre:

Svetelný tok: 500L

Výkon: 5W

Typ: T6

Batérie: 3.7V 1200mAh

Funkcia: vode odolná, nabíjací, klaksón

Veľkosť: 32x90 mm

Váha: 110g

Doba svietenia: 2 - 4 h

Krytie: IPX5 - odolné proti striekajúcej vode po dobu 3 minút, z 3 metrov

Dosvit: 100-200

Materiál: hliníková zliatina