MAARS Set cyklo svetiel

Skladom

Cenovo výhodný set cyklosvetiel, vynikajú svojou nízkou váhou a dostatočným výkonom zaisťuje bezpečné večerní výlety 

24,90
Please select variants first

Bezpečne tam i späť - Predné svietidlo zaujme svojím výkonom a ľahkosťou. Svetelný tok o hodnote 240L dostatočne ožiari okolitý priestor. Zadné LED svietidlo vyniká vďaka svojmu praktickému úchytu na klipsy. Svietidlo je možné využiť ako na bicykli, tak na večerných prechádzkach. Výstražné svetlo o hodnote 160L vás ochráni na frekventovaných cestách bez osvetlenia.

Nikto vás neprehliadne - Voliť môžete medzi dvoma režimami s rôznou intenzitou. Pre šetrenie energie a zároveň veľkú svietivosť odporúčame voliť najnižšií jas.

Veľkokapacitné batérie - Predné svetlo je napájané 450mAh Li-ion a zadné Li-ion 400mAh nabíjacou batériou s dlhou životnosťou. Výdrž batérie pri plnom nabití závisí od zvoleného módu, pri aktívnom používaní zaisťuje až (4) hodiny svietenia. Interný akumulátor jednoducho nabijete pomocou priloženého micro-USB konektora.

Jednoduchá manipulácia - Nastaviteľný držiak zaisťuje jednoduchú inštaláciu predného svetla bez použitia náradia, pogumovaná konštrukcia svietidlo zabezpečuje na riadidlách. Súčasťou balenia je aj gumový krúžok, ten slúži k jednoduchej inštalácii zadného svetlá. Obe svetlá je možné kedykoľvek jednoducho odopnúť a použiť ako ručné svietidlo, zadné svetlo si pomocou štipcov pripnete na cyklobrašňu, batoh alebo opasok. Môžete si tak sami vybrať kedy a ako chcete byť vidieť.

Váha, ktorá neťaží - Set svetiel je zostavený z našich najľahších svietidiel. Konštrukcia je zhotovená z plastového materiálu, ktorý oceníte, ak na svojom bicykli počítate každý gram.