Multifunkční cyklo svetlo MS 601

Skladom

MS 601 - Profesionálne odolné cyklosvetlo so svetelným tokom 500lm. Kvalitné  predné svetlo vhodné do každého počasia. 

29,99
Please select variants first

Najvýkonnejšia LED svetlo nižšej profi rady vyniká predovšetkým svojou odolnosťou. Vydrží akýkoľvek terén a zároveň zaručuje dostatočné osvetlenie a veľkú výdrž. Svetelný tok o hodnote 500lm zaisťuje bezpečnú jazdu, pri ktorej vás nikto neprehliadne.

Svetlo na mieru - Voliť môžete medzi tromi režimy s rôznou intenzitou, svetlo disponuje aj flash a SOS módom. Pre šetrenie energie a zároveň veľkou svietivosťou doporučujeme voliť stredný jas.

Veľkokapacitná batéria - Svetlo je napájané 2200mAh Li-ion nabíjacou batériou s dlhou životností. Výdrž batérie pri plnom nabití závisí na zvolenom móde, pri aktívnom používaní zaisťuje až 4 hodiny svietenia. Interný akumulátor jednoducho nabijete pomocou priloženého micro-USB konektoru. Svetlo obsahuje LED diódy označujúce stupeň nabitia.

Ľahká manipulácia - Nastaviteľný držiak zaisťuje jednoduchú inštaláciu bez použitia náradia, pogumovaná konštrukcia svetla zabezpečuje na riadidlách. Svetlo je možné kedykoľvek jednoducho odopnúť a použiť ako ručné svetlo.

Do všetkých terénov - Konštrukcia je zhotovená z  kovového a vode odolného materiálu. Stupeň krytia svetlo chráni proti prachu a nepriaznivému počasí.