Multifunkční cyklo svetlo MS 601

Skladom

MS 601 - Profesionálne odolné cyklosvetlo so svetelným tokom 500lm. Kvalitné  predné svetlo vhodné do každého počasia. 

29,99 €
Please select variants first

Najvýkonnejšia LED svetlo nižšej profi rady vyniká predovšetkým svojou odolnosťou. Vydrží akýkoľvek terén a zároveň zaručuje dostatočné osvetlenie a veľkú výdrž. Svetelný tok o hodnote 500lm zaisťuje bezpečnú jazdu, pri ktorej vás nikto neprehliadne.

Svetlo na mieru - Voliť môžete medzi tromi režimy s rôznou intenzitou, svetlo disponuje aj flash a SOS módom. Pre šetrenie energie a zároveň veľkou svietivosťou doporučujeme voliť stredný jas.

Veľkokapacitná batéria - Svetlo je napájané 2200mAh Li-ion nabíjacou batériou s dlhou životností. Výdrž batérie pri plnom nabití závisí na zvolenom móde, pri aktívnom používaní zaisťuje až 4 hodiny svietenia. Interný akumulátor jednoducho nabijete pomocou priloženého micro-USB konektoru. Svetlo obsahuje LED diódy označujúce stupeň nabitia.

Ľahká manipulácia - Nastaviteľný držiak zaisťuje jednoduchú inštaláciu bez použitia náradia, pogumovaná konštrukcia svetla zabezpečuje na riadidlách. Svetlo je možné kedykoľvek jednoducho odopnúť a použiť ako ručné svetlo.

Do všetkých terénov - Konštrukcia je zhotovená z  kovového a vode odolného materiálu. Stupeň krytia svetlo chráni proti prachu a nepriaznivému počasí.